22.02.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

Wieści z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Mrągowie

PZDR Mrągowo                                                      Kierownik: Luba Głogowska-Dybała
11-700 Mrągowo, ul. Bohaterów Warszawy 7A/2      tel. 665 960 423                                        Dyżury Doradców w PZDR
tel./fax (89) 741 24 51                                           e-mail: l.glogowska-dybala@w-modr.pl
e-mail: pzdr.mragowo@w-modr.pl


Szanowni Państwo!    

Wzorem lat ubiegłych organizowany jest wyjazd na Mazurskie Agro Show Ostróda 2018. Planowany jest wyjazd w sobotę 10 lutego 2018 r. w godzinach porannych, powrót po południu. Zapisy i wszelkie informacje bezpośrednio u organizatora - Agnieszka Bąba tel. 695 990 484.                  


Zapraszamy do naszego biura:
ul. Boh. Warszawy 7A/2, 11-700 Mrągowo, tel. 89/741 24 51

Opracowanie: Agnieszka Bąba
Mrągowo, dnia 11.01.2018 r.


Szanowni Państwo!

Szybkim krokiem zbliżając się do końca 2017 roku postanowiliśmy podziękować Państwu za współpracę w mijającym roku. Dziękujemy za wszystkie mile spędzone chwile.

Jednocześnie korzystając z okazji magicznego czasu Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia wielu ciepłych chwil spędzonych wśród najbliższych, przynoszących szczęście, spokój, nadzieję i siłę, która pomaga pokonać trudności dnia codziennego. Życzymy, by każdy dzień nadchodzącego roku 2018 upłynął w zdrowiu i przyniósł wiele osobistych i zawodowych satysfakcji.

Licząc na kolejne lata dobrej współpracy zapraszamy do naszego biura:
ul. Boh. Warszawy 7A/2, 11-700 Mrągowo

Pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego  w Mrągowie

Opracowanie: Agnieszka Bąba
Mrągowo, dnia 12.12.2017 r.


Ogłoszenie

W listopadzie 2017 r. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Mrągowie organizuje szkolenie chemizacyjne uzupełniające. Dodatkowo przypominamy o atestacji opryskiwaczy – wykonanie jej jest możliwe dopóki są dodatnie temperatury. Chętnych rolników zapraszamy do kontaktu z doradcami.

Opracowanie: Karolina Pieszko
Mrągowo, dnia 16.10.2017 r.


X Mazurski Festiwal Rybny „Rybkę na zdrowie”

W dniu 08.07.2017 r. w Mikołajkach odbędzie się X Mazurski Festiwal Rybny „Rybkę na zdrowie”. Jest to coroczna impreza, w czasie której można zwiedzić wiele stoisk z tradycyjnymi potrawami i rękodziełem.

Główną atrakcją festiwalu jest degustacja przygotowanych na różne sposoby mazurskich ryb.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i odwiedzenia naszego stoiska.

Opracowanie: Luba Głogowska-Dybała
Mrągowo, dnia 29.06.2017 r.


Dożynki w powiecie

W ostatnich tygodniach w każdej z gmin powiatu mrągowskiego odbyły się dożynki. Jako pierwsza rozpoczęła Gmina Piecki.

Impreza miała miejsce dnia 28.08.2016 r. w Pieckach, następnie w Olszewie, miejscowości należącej do Gminy Mikołajki dnia 03.09.2016 r., potem w Mrągowie na Górze Czterech Wiatrów dnia 04.09.2016 r. Jako ostatnie odbyły się dożynki w Gminie Sorkwity, w miejscowości Choszczewo dnia 11.09.2016 r.

Święto tradycyjnie w każdej z gmin zostało rozpoczęte podziękowaniem za plony oraz Mszą Świętą, po której wszyscy wspólnie dzielili się chlebem przygotowanym z tegorocznych upraw.

Każde z sołectw w poszczególnych gminach mogło pochwalić się efektownymi dekoracjami, pomysłowymi ozdobami oraz przepięknymi wieńcami. Stoły uginały się od własnych wyrobów. Stoiska przystrojone były wyjątkowymi ozdobami, których stworzenie wymagało niemało pracy. Nie mogło zabraknąć też „darów ziemi”, charakterystycznych dla imprezy dożynkowej.

Podczas dożynek nagrodzono najlepsze stoiska oraz wieńce dożynkowe. Wśród sponsorów nagród dla sołectw był również Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie.                                                                                                                                                 Opracowanie: Karolina Pieszko
                                                                                                                                                    Mrągowo, dnia 19.09.2016 r.


WYJAZD SZKOLENIOWY

PZDR Mrągowo organizuje wyjazdy szkoleniowe na MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2016. Przejazd uczestników odbędzie się dwoma dużymi busami w dniu 13.02.2016 r. Jeden autokar wyjeżdża z Piecek o godz. 8.30, drugi z Mikołajek o godz. 8.30. Planowany powrót o godz. 14.00.

Na wyjazd z Piecek jest już komplet, na wyjazd z Mikołajek przez Mrągowo i Sorkwity są jeszcze miejsca. Chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe.

Opracowanie: Luba Głogowska-Dybała
Mrągowo, dnia  25.01.2016 r.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.