22.05.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Certyfikaty jakości

Od dnia  28 lutego 2008 r. WMODR z siedziba w Olsztynie posiada Certyfikat Jakości ISO 9001. Zakresem certyfikatu objęte są: usługi doradcze, szkoleniowe i informacyjne świadczone na rzecz rozwoju rolnictwa i przedsiębiorczości w województwie warmińsko-mazurskim.
W dniu 02 lutego 2016 r. W-MODR w Olsztynie otrzymał Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów
i kontrahentów.
W dniu 02 grudnia 2011 r. W-MODR w Olsztynie otrzymał Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011. Program promuje kulturę przedsiębiorczości i afiliowany jest przy Krajowej Izbie Gospodarczej.
W roku 2011 kapituła programu projakościowego, koordynowanego przez Strefę Gospodarki Biznes Magazyn, przyznała W-MODR w Olsztynie tytuł POLSKA JAKOŚĆ 2011.
  

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.