20.04.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Wydawnictwa

Gazeta  |  ReklamaBroszury i ulotki


„Bieżące Informacje” to rolniczy biuletyn informacyjny, którego wydawcą jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, nieprzerwanie od roku 1993. Zagadnienia poruszane w miesięczniku dotyczą najnowszych technik i technologii produkcji sprzyjających osiągnięciu wysokich standardów jakościowych, ekonomiki produkcji rolniczej, standardów środowiskowych, aspektów zarządzania gospodarstwem, przedsiębiorczości i tworzenia nowych miejsc pracy oraz wprowadzania innowacji.

                              Od 2018 roku biuletyn jest wydawnictwem bezpłatnym.
           Można także bezpłatnie pobrać miesięcznik w pliku pdf z zakładki „Gazeta”.

Archiwalne numery biuletynu z lat 2012-2017 można pobrać wysyłając SMS (koszt: 2,46 zł brutto).

W zakładce "Reklama" znajduje się formularz zlecenia druku reklamy w miesięczniku "Bieżące Informacje".

Zakładka „Broszury i ulotki” jest zbiorem możliwych do pobrania w pliku PDF opracowań autorstwa pracowników W-MODR w Olsztynie. Broszury i ulotki są informacyjnymi materiałami wspomagającymi działalność doradczą i szkoleniową Ośrodka.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.