14.12.2017, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

Wydawnictwa

Gazeta  |  ReklamaPrenumerata  Broszury i ulotki


„Bieżące Informacje” to rolniczy biuletyn informacyjny, którego wydawcą jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, nieprzerwanie od roku 1993. Zagadnienia poruszane w miesięczniku dotyczą najnowszych technik   i technologii produkcji sprzyjających osiągnięciu wysokich standardów jakościowych, ekonomiki produkcji rolniczej, standardów środowiskowych, aspektów zarządzania gospodarstwem, przedsiębiorczości i tworzenia nowych miejsc pracy oraz wprowadzania innowacji.

W zakładce „Gazeta” można pobrać miesięcznik w pliku PDF wysyłając SMS (koszt: 2,46 zł brutto), również archiwalne numery z lat 2011-2016.

W zakładce "Reklama" znajduje się formularz zlecenia druku reklamy w miesięczniku "Bieżące Informacje".

W zakładce „Prenumerata” zawarte są informacje o sposobie i koszcie zamówienia miesięcznika.

Zakładka „Broszury i ulotki” jest zbiorem możliwych do pobrania w pliku PDF opracowań autorstwa pracowników W-MODR w Olsztynie. Broszury i ulotki są informacyjnymi materiałami wspomagającymi działalność doradczą i szkoleniową Ośrodka.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2017 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.