21.01.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

23.02.2016 r. konferencja "Ochrona przed agrofagami ..."  [2016-02-09]

Rok rocznie spotkanie sadowników i producentów owoców miękkich organizowane przez W-MODR i firmę MIRPOL w Ornecie gromadzi szeroką rzeszę osób zainteresowanych tematem. Podobnie było i w tym roku.

Wśród zaproszonych wykładowców znaleźli się jak zwykle wykładowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach i przedstwiciele firm produkujących środki ochrony roślin i nawozy. Nowością były prelekcje pracowników Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz przedstawiciela ARiMR dotyczące możliwości pozyskania dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wywołały burzliwą dyskusję. Dużym zainteresowaniem cieszył się również wykład przedstawiciela firmy nawodnieniowej oraz producenta borówki wysokiej, którzy mówili o swoich praktycznych doświadczeniach z produkcją.

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.