23.05.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa   [2017-01-16]

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa 16-31.01.2017 r.


    Jak można dowiedzieć sie na stronie Głównego Urzędu Statystycznego w dniach od 16 do 31 stycznia 2017 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu koniunktury w rolnictwie.

    Rolnicy będący osobami fizycznymi, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do przeprowadzenia badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

  • samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 16-18 stycznia 2017 r., za pomocą aplikacji dostępnej na stronie Głównego Urzędu Statystycznego pod adresem: https://rolnictwo.stat.gov.pl/,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 19-31 stycznia 2017 r.

    Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

  • samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 16-25 stycznia 2017 r., dostępnego na stronie GUS pod adresem: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa,
  • rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 26-31 stycznia 2017 r.

     W przypadku pytań i wystąpienia wątpliwości związanych z badaniami - osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej uczestniczące w badaniu AK-R proszone są o kontakt z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze. Na stronie tego urzedu pod adresem: http://zielonagora.stat.gov.pl/specjalizacja-urzedu/ znajdą Pastwo listę osób do kontaktu wytypowanych na terenie poszczególnych województw.

    Więcej informacji nt. badań ankietowych znajduje się na stronie: http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2016/index.htm 

    W celu sprawdzenia tożsamości teleankietera potwierdzenie można uzyskać dzwoniąc na numer infolinii: (22) 279-99-99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-18).

Źródło: GUS

DE/RBS

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.