20.02.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

Przed nami kolejne "Zielone Lato"  [2017-04-24]

Rusza tegoroczna edycja konkursu Agro-Eko-Turystycznego „Zielone Lato”. To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty turystyczne zlokalizowane na terenach wiejskich Warmii i Mazur.

Celem konkursu jest znalezienie, nagrodzenie oraz promocja najlepszych obiektów turystycznych w trzech kategoriach:
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek u rolnika,
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek na wsi,
- zagrody edukacyjne Warmii i Mazur.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 kwietnia 2017 r. – wyłącznie na zamieszczonym poniżej „arkuszu zgłoszenia obiektu”.

Dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie: http://www.warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/aktualnosci/343-zielone-lato-jeszcze-kilka-dni-na-zgloszenia

Organizatorami konkursu są Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Informacji w sprawie konkursu udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 089 521 69 07.

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.