23.08.2017, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

Płatności bezpośrednie - składanie wniosków  [2017-05-15]

Od 15 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła akcję przyjmowania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2017 r.


ARiMR wysłała do wszystkich rolników, którzy ubiegali się o płatności bezpośrednie, rolnośrodowiskowe, rolno-środowiskowo-klimatyczne i ekologiczne w poprzednim roku wnioski spersonalizowane wraz z załącznikami graficznymi. Natomiast rolnicy, którzy występują po raz pierwszy o przyznanie takich płatności, mogą uzyskać formularz wniosku w biurze powiatowym Agencji bądź pobrać taki formularz ze strony internetowej www.arimr.gov.pl.

Wniosek wraz z odpowiednimi załącznikami należy złożyć w Biurze Powiatowym ARiMR, albo przesłać pocztą lub za pomocą aplikacji e-Wniosek w terminie od 15 marca do 31 maja 2017 r.

Uwaga !!! W dniu 12 maja 2017 r. MRiRW podjął decyzję o przedłużeniu terminu składania wniosków do dnia 31 maja 2017 r. !!!


Jeśli wniosek złożony zostanie po 31 maja 2017 r. – ale nie później niż do dnia 26 czerwca 2017 r., za każdy dzień roboczy opóźnienia stosowane będą zmniejszenia należnej rolnikowi kwoty płatności o 1%.


W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, pracownicy Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie będą służyli rolnikom pomocą w wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2017 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.