19.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Konkurs "AgroLiga 2017"  [2017-05-24]

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu AGROLIGA 2017

    Wzorem lat ubiegłych WMODR w Olsztynie jest współorganizatorem kolejnej, XXV edycji konkursu „AgroLiga 2017”. Konkurs „AgroLiga 2017” organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub. Tradycyjny patronat pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR i Prezes ARR. Celem konkursu jest wyłonienie Mistrzów Krajowych AgroLigi 2017 w kategoriach: Rolnicy i Firmy.

Konkurs składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego i krajowego. Przeznaczony jest dla rolników, przedsiębiorców oraz mieszkańców obszarów wiejskich województwa warmińsko-mazurskiego. Do rywalizacji nie mogą przystąpić Mistrzowie Krajowi wszystkich dotychczasowych edycji „AgroLigi” oraz Mistrzowie Wojewódzcy „AgroLigi” z lat 2011-2016.
W dotychczasowym współzawodnictwie mistrzowie naszego województwa zajmowali czołowe miejsca w kraju.

Zgłoszenia do Wojewódzkiej Edycji Konkursu „AgroLiga 2017” przyjmowane będą przez doradców w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego W-MODR, do 16 czerwca 2017 roku. Więcej o konkursie tutaj.

Zgłoszenie można również przesłać na adres:

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn
z dopiskiem „AgroLiga 2017”

lub pocztą elektroniczną: 
m.pusz@w-modr.pl, a.bancerz@w-modr.pl

W ramach oceny Komisji Konkursowej powołanej na szczeblu wojewódzkim wyniki konkursu w obydwu kategoriach opublikowane zostaną do 30 września 2017 r.

Finał krajowy konkursu „AgroLiga 2017” odbędzie się w II kwartale 2018 roku.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia kategoria ROLNIK
Karta zgłoszenia kategoria FIRMA

Osoby do kontaktu: Magdalena Pusz tel. 665 991 329, Aleksandra Bancerz tel. 665 890 903

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.