26.02.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

Kolejna warmińsko-mazurska zagroda edukacyjna  [2017-04-10]

Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych funkcjonuje w systemie doradztwa rolniczego na zasadzie współpracy jednostki centralnej Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, podległej Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, z wojewódzkimi ośrodkami doradztwa rolniczego.

Województwo warmińsko-mazurskie zrzesza aktualnie 13 podmiotów posiadających w swojej ofercie programy edukacyjne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do grona zagród edukacyjnych dołączyła Pracownia Rzemiosł Dawnych w Łęczu. Jest to już trzeci obiekt z powiatu elbląskiego przyjęty do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej tego obiektu można znaleźć na stronie www.pracownianawsi.blogspot.com.

Informacje i oferty pozostałych zagród edukacyjnych województwa warmińsko-mazurskiego są dostępne na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Ośórdka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. Natomiast baza wszystkich gospodarstw edukacyjnych znajduje się na stronie Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.