20.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Kolejna warmińsko-mazurska zagroda edukacyjna  [2017-04-10]

Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych funkcjonuje w systemie doradztwa rolniczego na zasadzie współpracy jednostki centralnej Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, podległej Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, z wojewódzkimi ośrodkami doradztwa rolniczego.

Województwo warmińsko-mazurskie zrzesza aktualnie 13 podmiotów posiadających w swojej ofercie programy edukacyjne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do grona zagród edukacyjnych dołączyła Pracownia Rzemiosł Dawnych w Łęczu. Jest to już trzeci obiekt z powiatu elbląskiego przyjęty do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej tego obiektu można znaleźć na stronie www.pracownianawsi.blogspot.com.

Informacje i oferty pozostałych zagród edukacyjnych województwa warmińsko-mazurskiego są dostępne na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Ośórdka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. Natomiast baza wszystkich gospodarstw edukacyjnych znajduje się na stronie Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.