27.04.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Dzień otwarty w Roltopie  [2017-05-10]

W niedzielę 14 maja w siedzibie Oddziału Roltop w Wieliczkach odbyła się VIII Majówka z ROLTOPEM.

Olecki Oddział chętnie włączył się do organizacji corocznej plenerowej imprezy rolniczej. Na uczestników czekało dużo atrakcji specjalnie przygotowanych na ten dzień: zwiedzanie firmy, prezentacja ekspozycji maszyn rolniczych,  a szczególnie hitu dnia  - ciągnika DEUTZ FAHR na specjalnych warunkach,  tematyczny występ dzieci, muzyka, loteria fantowa, konkursy i konkurencje sprawnościowe, doradztwo i materiały informacyjno-szkoleniowe. Przed  swoim występem dzieci najpierw wysłuchały prelekcji inspektorów PIP pn. „Bądź bezpieczny w gospodarstwie” i wykonały ćwiczenie praktyczne, polegające na oznaczeniu nalepkami z wykrzyknikami niebezpiecznych miejsc w gospodarstwie na przygotowanym plakacie obrazkowym.

WMODR z siedzibą w Olsztynie poprowadził quiz wiedzy o wspólnej polityce rolnej, do którego przystąpiło 21 mieszkańców obszarów wiejskich. Nagrody w konkursie sponsorowali Team-Rol  Sp. z o.o., PIP Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie oraz Roltop Sp. zoo. Pracownicy Oddziału Olecko udzielali informacji z zakresu funduszy unijnych oraz przekazywali materiały informacyjno-promocyjne i edukacyjne uczestnikom imprezy odwiedzającym wspólne stoisko WMODR, PIP i KRUS.

Majówkowy Dzień Otwarty w ROLTOP Oddział w Wieliczkach kończyły konkurencje sprawnościowe: konkurs DART
na profesjonalnych tarczach i przeciąganie ciągnika Same Solaria 55 oraz wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu.

FOTORELACJA

Opracowanie:
Grażyna Kuczyńska

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.