22.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Dzień otwarty w Roltopie  [2017-05-10]

W niedzielę 14 maja w siedzibie Oddziału Roltop w Wieliczkach odbyła się VIII Majówka z ROLTOPEM.

Olecki Oddział chętnie włączył się do organizacji corocznej plenerowej imprezy rolniczej. Na uczestników czekało dużo atrakcji specjalnie przygotowanych na ten dzień: zwiedzanie firmy, prezentacja ekspozycji maszyn rolniczych,  a szczególnie hitu dnia  - ciągnika DEUTZ FAHR na specjalnych warunkach,  tematyczny występ dzieci, muzyka, loteria fantowa, konkursy i konkurencje sprawnościowe, doradztwo i materiały informacyjno-szkoleniowe. Przed  swoim występem dzieci najpierw wysłuchały prelekcji inspektorów PIP pn. „Bądź bezpieczny w gospodarstwie” i wykonały ćwiczenie praktyczne, polegające na oznaczeniu nalepkami z wykrzyknikami niebezpiecznych miejsc w gospodarstwie na przygotowanym plakacie obrazkowym.

WMODR z siedzibą w Olsztynie poprowadził quiz wiedzy o wspólnej polityce rolnej, do którego przystąpiło 21 mieszkańców obszarów wiejskich. Nagrody w konkursie sponsorowali Team-Rol  Sp. z o.o., PIP Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie oraz Roltop Sp. zoo. Pracownicy Oddziału Olecko udzielali informacji z zakresu funduszy unijnych oraz przekazywali materiały informacyjno-promocyjne i edukacyjne uczestnikom imprezy odwiedzającym wspólne stoisko WMODR, PIP i KRUS.

Majówkowy Dzień Otwarty w ROLTOP Oddział w Wieliczkach kończyły konkurencje sprawnościowe: konkurs DART
na profesjonalnych tarczach i przeciąganie ciągnika Same Solaria 55 oraz wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu.

FOTORELACJA

Opracowanie:
Grażyna Kuczyńska

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.