20.02.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRNewsletterTelewizja WMODR

Szkolenie Integrowana Produkcja Roślin  [2017-05-11]

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie prowadzi nabór na odpłatne szkolenia w zakresie integrowanej produkcji roślin w zakresie podstawowym oraz uzupełniającym.

Data szkolenia zostanie ustalona po zebraniu odpowiedniej grupy uczestników.

Integrowana Produkcja Roślin (IP) jest nowoczesnym systemem jakości żywności, wykorzystującym w sposób zrównoważony postęp techniczny i biologiczny w uprawie, ochronie roślin i nawożeniu oraz zwracającym szczególną uwagę na ochronę środowiska i zdrowie ludzi.

Potwierdzeniem wysokiej, jakości plonów pochodzących z IP jest certyfikat i zastrzeżony znak IP. Udział w systemie jakości Integrowana Produkcja jest dodatkowo punktowany przy ubieganiu się o dofinansowanie w ramach PROW 2014-2020.

Szkolenie w zakresie integrowanej produkcji trwa:

      - podstawowe - 16 godzin (2 dni)
- uzupełniające - 7 godzin (1 dzień)


Szkolenia kończą się egzaminem, na podstawie którego zostaje wydane zaświadczenie. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia i upoważnia do:

  • prowadzenia Integrowanej Produkcji,
  • ubiegania się o certyfikat Integrowanej Produkcji,
  • stosowania środków ochrony roślin przeznaczonych dla użytkowników profesjonalnych przy użyciu opryskiwaczy.

Szkolenie odbędzie się w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, w momencie utworzenia grupy liczącej co najmniej 20 uczestników, wtedy też zostanie ustalony termin szkolenia.

Koszt szkolenia:
- podstawowego wynosi 310 zł/osoba
- uzupełniającego wynosi 200 zł/osoba

Bieżące informacje można uzyskać w Dziale Metodyki Doradztwa, Szkoleń i Wydawnictw pod nr. tel. (89) 535 76 84, wew. 44 lub 46.

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.