24.05.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Konkurs fotograficzny „Najciekawszy Obiekt Przyrody”  [2017-07-27]

ZAPROSZENIE

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza  mieszkańców obszarów wiejskich subregionu ełckiego do udziału w VIII edycji konkursu fotograficznego

„NAJCIEKAWSZY OBIEKT PRZYRODY”

w okresie od 1 czerwca do  15 września 2017 roku
  • Celem konkursu jest zachęcenie do poznawania przyrody regionu, zachodzących w niej zjawisk oraz podtrzymywanie emocjonalnej więzi z regionem i wrażliwości na jego piękno.
  • Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie wykonane na obszarze powiatów subregionu ełckiego (powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, olecki, piski, węgorzewski).
  • Fotografie do konkursu można nadsyłać w trybie ciągłym od 01.06.2017 r. do 15.09.2017 r.
  • Oceny i przyznania nagród i wyróżnień dokona komisja powołana spośród fotografów przyrody.
  • Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: bogactwo natury - fotografie pokazujące różnorodność mazurskiej przyrody regionu, bogactwo krajobrazu, flory i fauny, człowiek i przyroda - fotografie ukazujące pozytywny wpływ człowieka na przyrodę, harmonię koegzystencji, wydarzenia w obcowaniu z przyrodą.
  • Regulamin i Karta zgłoszenia do pobrania niżej
  • Nagrody rzeczowe zostaną przyznane za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii i za fotografie wyróżnione przez komisję oceniającą.
  • Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i prezentacja prac odbędzie się na konferencji "Ochrona środowiska, zdrowia publicznego i bezpieczeństwa żywności"  w październiku br.
  • Prace prosimy dostarczyć osobiście, przesłać listem pocztowym lub elektronicznym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2017 roku.
  • Uczestnicy muszą mieszkać na terenie obszarów wiejskich.

Szczegółowych informacji udziela: Marianna Grażyna Kuczyńska – organizator
e-mail: m.kuczynska@w-modr.pl, tel. 697 632 452

Regulamin
Karta zgłoszenia

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.