27.04.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Podsumowanie konkursu „Ogród Przyjazny Rodzinie i Turystom"  [2017-06-30]

Konkurs  „Ogród Przyjazny Rodzinie i Turystom” został zorganizowany po raz szósty przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. Jego celem było wyłonienie najciekawiej zaaranżowanego przydomowego ogrodu w gospodarstwach rolnych, w tym gospodarstwach agroturystycznych do 5-ciu pokoi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Do udziału w konkursie zostało zgłoszonych 19 ogrodów. Po wstępnej weryfikacji komisja konkursowa zakwalifikowała do II etapu 10 obiektów, które zostały poddane lustracji.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Pani Irena Knorps, Kąciki (powiat nowomiejski)

II miejsce – Państwo Beata i Grzegorz Majewscy, Prosity (powiat bartoszycki)

III miejsce – Państwo Anna i Antoni Wysoccy, Mikosze (powiat piski)

Wyróżnienie – Pani Elżbieta Borczak, Kruzy (powiat olsztyński)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom składamy najszczersze gratulacje.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas  XXIV Jesiennych Targów Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa”, które odbędą się w dniach 2-3 września br. na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 91.

FOTORELACJA

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.