22.05.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Dni Pola POLAN - wyjazd szkoleniowy  [2017-07-17]

Warmińsko Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie w dniu 29 lipca br. organizuje wyjazd  szkoleniowy na DNI POLA firmy POLAN do Pępowa (powiat kartuski) na Kaszubach.

Dni Pola organizowane przez Krakowską Hodowlę i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o, to jedna z najważniejszych i największych imprez organizowanych przez firmę. W tym roku miejscem, gdzie zaprezentowane zostaną nowości odmianowe, jest gospodarstwo rolne Pana Mariana Stenzela, posiadającego 20-letnie doświadczenie w branży rolniczej, czołowego przedsiębiorcy i pasjonata regionu kaszubskiego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem DNI POLA firmy POLAN i uczestnictwa w tym renomowanym wydarzeniu w dniach 29-30 lipca br.

Podczas imprezy plenerowej, oprócz prezentacji ponad 30 odmian warzyw gruntowych pochodzących z hodowli firmy, nie zabraknie wykładów i dyskusji doświadczonych prelegentów z branży warzywniczej. Gościem honorowym będzie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Patronem medialnym będzie Polskie Wydawnictwo Rolnicze, ze sztandarowym tytułem Warzywa i Owoce Miękkie.

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe organizowanym przez WMODR z siedzibą w Olsztynie prosimy o kontakt z panią Magdaleną Pusz, tel. 665 991 329, e-mail: m.pusz@w-modr.pl.

                                      Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24 lipca br.
                                              Liczba miejsc ograniczona!


Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.