20.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

XXIV Krajowe Dni Ziemniaka Kalinowa 2017  [2017-07-31]

XXIV Krajowe Dni Ziemniaka Kalinowa 2017

     Warmińsko Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. wraz z Firmą PEPEES S.A.. w dniu 26 sierpnia br. organizuje wyjazd  szkoleniowy na Krajowe Dni Ziemniaka (woj. łódzkie) organizowany przez HR Kalinowa Sp. z o.o., IHAR w Radzikowie, Zakład Nasiennictwa i Ochrony Ziemniaka w Boninie, Stowarzyszenie Polski Ziemniak, Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego, Agrosad, Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach.

Krajowe Dni Ziemniaka

to specjalistyczna branżowa impreza wystawowo-targowa, a zarazem szkoleniowa. Impreza skierowana jest do rolników i firm sektora rolnego i spożywczego związanego z produkcją oraz przetwarzaniem ziemniaków.
W części edukacyjnej organizowane są seminaria szkoleniowe, demonstracja kolekcji odmian ziemniaka oraz fachowe konsultacje.

    Głównym celem KDZ jest wspieranie procesów unowocześniania branży, promocja odmian, ułatwianie kontaktów między uczestnikami rynku oraz integracja jednostek tego sektora agrobiznesu.

Krajowe Dni Ziemniaka to od lat 21 impreza cykliczna, która na stałe wpisana jest w kalendarz imprez targowo – wystawowo – szkoleniowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem XXIV KRAJOWYCH DNI ZIEMNIAKA i uczestnictwa w tym specjalistycznym wydarzeniu w dniach 26-27 sierpnia br.

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe organizowanym przez WMODR z siedzibą w Olsztynie oraz Firmę PEPEES S.A. z Łomży prosimy o kontakt z panią Ewą Jaworską, tel. 665 920 379, e-mail: e.jaworska@w-modr.pl

Więcej informacji na stronie:
http://hrkalinowa.pl/dni-ziemniaka/

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.