20.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

"Rolnictwo to moja pasja" - rozstrzygnięcie konkursu  [2017-08-22]

Podsumowanie VIII edycji konkursu fotograficznego
„Rolnictwo to moja pasja”


Komisja w składzie:

Przewodniczący:

Katarzyna Molińska - WMODR z siedzibą w Olsztynie

Członkowie:
Dariusz Kucio - KRUS OR w Olsztynie
Zofia Stankiewicz - W-M Izba Rolnicza w Olsztynie
Jacek Żerański - Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie
Adrianna Jankiewicz - WMODR z siedzibą w Olsztynie

oceniła prace zadeklarowane do konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie.

W VIII edycji konkursu fotograficznego „Rolnictwo to moja pasja” komisja oceniła 21 fotografii, które zostały zgłoszone przez 11 osób.

Zostały poddane ocenie w trzech kategoriach:

- "Bezpieczna zagroda" - 7 fotografii,
- "Zwierzęta gospodarskie" - 10 fotografii,
- "Bezpieczna praca na wsi" - 4 fotografii.

Prace oceniano pod względem zgodności z tematyką konkursową i kryteriami regulaminu. Celem konkursu było pokazanie uroków rolnictwa, warmińsko-mazurskiej wsi oraz dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym.
Pod uwagę wzięto: oryginalność, jakość, wyjątokowść fotografii. Komisja wybrała po jednej fotografii, najlepszej w każdej kategorii.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz prezentacja prac odbędzie się podczas XXIV Jesiennych Targów Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa” w dniach 02-03 września 2017 r. na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 91.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:


Kategoria: "Bezpieczna zagroda" - Ewa Strzelec "Cel - bezpieczeństwo żywnościowe"

Kategoria: "Zwierzęta gospodarskie" - Jerzy Niksa "Modelka o poranku"

Kategoria: "Bezpieczna praca na wsi" - Paweł Bożyczko "Kolorowe sianokosy"


Dziękujemy uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie!


Wszystkich z radością będziemy gościć na uroczystym podsumowaniu konkursu w dniu 02 września 2017 r. podczas XXIV Jesiennych Targów Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa” na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 91.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.